Home page header 003

Yasal Uyarı

YASAL UYARI

Bu siteye girerek, aşağıdaki Yasal Uyarıyı kabul etmiş olursunuz.

Şirket

Bu, Belçika yasalarına göre kurulmuş bir şirket olan Tessenderlo Group NV'nin (bundan böyle Tessenderlo Group olarak anılacaktır) web sitesidir, kayıtlı ofisi ve idari ofisi 1050 Brussels, Troonstraat 130, Brüksel-Belçika'daki (RLP Brussels) şirketlerin sicilinde kayıtlıdır. Vergi numarası BE 0 412 101 728 dir.

Telif hakkı

Bu web sitesi, telif hakkı ile korunan bir yaratımın yanı sıra, Tessenderlo Group veya bağlı kuruluşlarının telif hakkına ve yapımcı olarak haklara sahip olduğu bir veri tabanı oluşturmaktadır. Bu sitenin tüm metinleri, yerleşimi, çizimleri, fotoğrafları, filmleri, grafikleri ve diğer unsurları telif hakkı ile korunmaktadır. Bu sitenin herhangi bir bölümünün veya tamamının, elektronik, mekanik veya diğer yollarla, hangi şekilde veya hangi yolla olursa olsun, herhangi bir kopyası, uyarlanması, değiştirilmesi, tercümesi, düzenlenmesi, halka iletilmesi, konumu veya başka herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. (Tessenderlo Group tarafından önceden yazılı olarak izin verilmedikçe)

Ticari markalar ve ticari isimler

Tessenderlo Group veya bağlı şirketlerinin tüm adlandırmaları, logoları ve diğer işaretleri, yasalarla korunan ticari markalar ve/veya ticari adlardır. Tessenderlo Group, Tessenderlo Group'un önceden yazılı izni olmadan (tüm talepler groupcommunication@tessenderlo.com aracılığıyla) bu veya benzer işaretlerin herhangi bir şekilde kullanılmasını kesinlikle yasaklar.

İçerik için sorumluluk

Bu site Tessenderlo Group, iştirakleri ve ilgili faaliyetleri hakkında genel ve arka plan bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır. Tessenderlo Group, doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sunmak için makul çabayı gösterse de, bu site aracılığıyla sağlanan içerik, materyal, bilgi ve yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu site kullanıcıya açık veya zımni hiçbir garanti veya beyan olmaksızın "olduğu gibi" sağlanır. Bu siteye erişim ve kullanım riski kullanıcının kendisine aittir. Tessenderlo Group, bu siteye erişimden ve/veya sitenin kullanımından kaynaklandığı veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen doğrudan, dolaylı, arızi, dolaylı ve özel zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Aksi özellikle belirtilmedikçe, sitede yer alan hiçbir şey Tessenderlo Group'un satış hüküm ve koşullarının bir parçası olarak kabul edilmeyecektir. Tessenderlo Group, önceden haber vermeksizin, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda bu sitenin tüm bölümlerini değiştirebilir ve/veya çalışmasını durdurabilir ve bu siteyi güncelleme konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tessenderlo Group, hiper bağlantıların oluşturulduğu üçüncü taraf sitelerinin içeriğinden veya varlığından sorumlu tutulamaz. Bu sitelere bağlantı vermenin riski kullanıcının kendisine aittir.

Uygulanabilir yasa

Bu siteyle veya kullanımıyla ilgili herhangi bir iddia veya dava, Belçika yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.